Dit zijn de nieuwe verkozenen!

Dit zijn de nieuwe verkozenen!

vrijdag 4 december 2020

De stemmen zijn geteld. Dit zijn de nieuwe verkozenen die het BIV de komende vier jaar zullen aansturen!

 

Nationale Raad (Nederlandstalige rol)


Behaalde stemmen:

1 ALLEMAN Jan 303
2 BECUE Julie 375
3 COELUS Dirk 272
4 COENEN Stephan 344
5 DELRIVE Frédéric 283
6 DEVOS Mehdi 352
7 HENDRICKX Wendy 287
8 JANSSENS Luc 255
9 LAUWERS Bart 227
10 MOROBE Olivier 398
11 NAUWELAERTS Joëlle 297
12 THIERS Frederiek 356
13 TRUYENS Annouck 316
14 VAN DEN BROECK Bob 119
15 VAN PARYS Bellina 280
16 VANRUNXT Dominique 303
17 VERHAEGHE Vincent 276
18 VERMEEREN Walter 268
19 VIAENE Kristien 326


Zijn verkozen tot werkend lid:

1   MOROBE Olivier
2   BECUE Julie
3   THIERS Frederiek
4   DEVOS Mehdi
5   COENEN Stephan
6   VIAENE Kristien
7   TRUYENS Annouck
8   VANRUNXT Dominique
9   ALLEMAN Jan
   

Zijn verkozen tot plaatsvervangend lid:

1  NAUWELAERTS Joëlle
2  HENDRICKX Wendy
3  DELRIVE Frédéric
4  VAN PARYS Bellina
5  VERHAEGHE Vincent
6  COELUS Dirk
7  VERMEEREN Walter
8  JANSSENS Luc
9  LAUWERS Bart
  

De Uitvoerende Kamer (Nederlandstalige rol)


Behaalde stemmen:

1 COOMAN Filip 142
2 DEKETELAERE Alain 396
3 DE SAEGER Leo 154
4 LELIAERT Stefaan 534
5 LISSENS Ilse 284
6 MAES Ingrid 380
7 POUILLE Sophie 395
8 REUNIS Bertil 263
9 VAN CAMPENHOUT Tom 259
10 VANDER MEEREN Luc 242
11 VANDERSNICKT Glen 235
 

Zijn verkozen tot werkend lid:

1  LELIAERT Stefaan
2  DEKETELAERE Alain
3  POUILLE Sophie


Zijn verkozen tot plaatsvervangend lid:

1  MAES Ingrid
2  LISSENS Ilse
3  REUNIS Bertil
4  VAN CAMPENHOUT Tom
5  VANDER MEEREN Luc
6  VANDERSNICKT Glen

 

De Kamer van Beroep (Nederlandstalige rol)


Behaalde stemmen:

1 BLOCKHUYS Olivier 298
2 DAEMS Anjes 400
3 DE VIJT Marleen 282
4 DEWAELE Filip 526
5 HAEGENS Willy 409
6 UTTERWULGHE Cindy 351
7 VAN DER STRAETEN Gerda 325
8 VAN DER VEKEN Filip 372

 

Zijn verkozen tot werkend lid:

1     DEWAELE Filip
2     HAEGENS Willy
 

Zijn verkozen tot plaatsvervangend lid:

1      DAEMS Anjes
2  VAN DER VEKEN Filip
3  UTTERWULGHE Cindy
4  VAN DER STRAETEN Gerda
5  BLOCKHUYS Olivier
6  DE VIJT Marleen

 

Voor de Franstalige verkozenen, klik hier!