Wat moet ik als vastgoedmakelaar verplicht op mijn website vermelden?

Volgens de wetgeving (art. 7 van de Wet van 11 maart 2003 betreffende bepaalde juridische aspecten van de diensten van de informatiemaatschappij) ben je als vastgoedmakelaar verplicht om een aantal vermeldingen op je website te plaatsen. Lees welke dit zijn op verplichte vermeldingen op je website.

21 maart 2018